Kniha o Eurolanche je už v predpredaji

Kniha o Eurolanche je už v predpredajiViac ako 200-stranová kniha prináša unikátny pohľad na fungovanie fanklubu Eurolanche a doteraz nepublikované príbehy o Colorade Avalanche.

Fanklub Eurolanche už v novembri vydá knihu o prvých 10 rokoch svojej existencie. Jej autorom je David Púchovský, zakladateľ a predseda fanklubu. Kniha bude dostupná zvlášť v slovenskom a zvlášť v anglickom jazyku. O jej profesionálny preklad do angličtiny sa postaral dlhoročný člen fanklubu a redaktor webu Eurolanche.com Michal Hežely. Autorom obálky je člen fanklubu a účastník Eurolanche Invasion VIII Jakub Kantor zo spoločnosti Kantor Graphics.

V súčasnosti sa pripravuje tlač knihy v limitovanom počte kusov. Už teraz máte možnosť si nezáväzne predobjednať svoj výtlačok na novej stránke Kniha.Eurolanche.com. Stačí v kontaktnom formulári uviesť váš e-mail, kde dostanete viac informácií. Na uvedenej stránke si môžete stiahnuť prvých 10 strán knihy na ukážku. Cena riadneho, tlačeného vydania bude medzi 9,99 a 11,99 eur.

Kniha je určená pre všetkých hokejových fanúšikov. Na viac ako 200 stranách sa dočítajú nielen o deviatich organizovaných výletoch do USA na 56 zápasov NHL pod názvom Eurolanche Invasion alebo o ďalších podujatiach organizovaných Eurolanche. Čitateľ v nej nájde množstvo doposiaľ nepublikovaných príhod, desiatky príbehov týkajúcich sa Colorada Avalanche a niektorých ďalších tímov NHL a množstvo unikátných informácií o najlepšej hokejovej lige sveta. Kniha taktiež opisuje, aké to je byť európskym fanúšikom NHL od 90. rokov minulého storočia po súčasnosť. Čitatelia v nej nájdu tiež príbehy niekoľkých konkrétnych členov Eurolanche z celého sveta. 

Predobjednajte si nezáväzne svoj výtlačok už dnes na Kniha.Eurolanche.com. 

David Púchovský je autorom knihy Unesené (2015), v ktorej opisuje svoju predošlú prácu novinára, keď sa mu podarilo nájsť tri nezvestné slovenské deti v Maďarsku a v Paname. Viac informácií o knihe nájdete www.unesene.sk.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
13/10/2017 - 09:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."