Viac článkov v slovenčine a češtine

Compher a Jost zranení

Compher a Jost zraneníV zápase proti St. Louis prišlo Colorado Avalanche o troch hráčov.

Zápas proti St. Louis Blues bol nešťastný nielen z dôvodu prehry a regulérne neuznaného gólu (ofsajd to bol, ale tréner hostí už nemal coach challenge), ale tiež z dôvodu, že Colorado Avalanche stratilo v zápase troch hráčov.

Najlepšie to vyzerá s Patrikom Nemethom, ktorý síce opustil zápas so zranením v dolnej časti tela, ale v Dallase by už mohol nastúpiť. Nemeth sa proti Blues vrátil do zostavy po vynechaní zápasu v Nashville, keď pauzoval kvôli drobnému zraneniu ramena. Nemeth vedie internú tabuľku pravdy so siedmimi plusovými bodmi.

O niečo dlhšie bude mimo hry útočník Tyson Jost. Ten má tiež zranenie v dolnej časti tela, tréner Jared Bednar očakáva jeho návrat za dva až tri týždne. Jost zatiaľ odohral v drese Avs šesť zápasov s bilanciou gól a asistencia, lebo už chýbal kvôli narazenému kolenu.

Najhoršie dopadol JT Compher, ktorého trafil puk do ruky a zlomil mu palec. Po návšteve u špecialistu na zranenia ruky sa uvidí, aká bude ďalšia liečba. Zatiaľ vieme len to, že bude mimo na neurčito.

Colorado povolá z farmy v San Antoniu nejakých hráčov, tréner Bednar však povedal, že to bude najskôr v nedeľu amerického času, po zápase s Texasom Stars.

Zdroj: Colorado Avalanche


Rudolf Sery, Slovakia, sery@eurolanche.com
22/10/2017 - 08:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."