Viac článkov v slovenčine a češtine

Greer a Bourque povolaní z farmy

Greer a Bourque povolaní z farmyA.J. Greer a Gabriel Bourque byli povolaní ze San Antonia. Jejich úkolem je nahradit zraněnou dvojici Jost-Compher.

Colorado Avalanche v neděli povolalo do týmu Gabriela Bourquea a A.J. Greera ze své farmy z American Hockey League v San Antoniu. Bourque a Greer mají nahradit čerstvě zraněnou dvojici J.T. Compher - Tyson Jost, která si své indispozice přivodila během čtvrteční porážky 3:4 proti St. Louis Blues.  

Podle posledních zpráv bude Compher mimo hru pro zlomení prstu zhruba tři týdny. Naštěstí se vyhne operaci. Jost možná svůj návrat stihne už za dva týdny, zranil se ve spodní části těla.

Šestadvacetiletý Bourque zatím odehrál všech pět zápasů Rampage v letošní sezóně a dosáhl na gól a asistenci. Dvacetiletý Greer pak ve dvou duelech dvakrát připravil branku svého týmu. Během předsezónní přípravy tento útočník utrpěl otřes mozku a nový ročník začal jako zraněná rezerva.  

Bourque i Greer si s Avs poprvé zatrénují již dnes. Úvodní utkání pak absolvují pravděpodobně zítra proti Dallasu Stars. Týmu by rádi pomohli k odvrácení třízápasové série porážek. 

Zdroj: Daily Camera, Foto: Zimbio

Colorado Avalanche v Los Angeles KingsGabriel Bourque v souboji s Anže Kopitarem během loňské předsezónní přípravy


Patrik Czepiec, Czech Republic, czepiec@eurolanche.com
23/10/2017 - 17:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."