Guvernér Colorada gratuluje Eurolanche

Guvernér Colorada gratuluje EurolancheFanklub Eurolanche dostal list od guvernéra štátu Colorado.

Guvernér John Hickenlooper poslal minulý týždeň gratulačný list fanklubu Eurolanche. V liste poblahoželal fanklubu k jeho uplynulému 10. výročiu, poukázal na jeho unikátnosť, spomenul predošlých deväť Eurolanche Invasion a vyzdvihol tvrdú prácu Eurolanche na oboch kontinentoch počas jeho desať ročnej histórie. Originálna verzia listu je dostupná v tejto novej sekcii.

 

Kompletný preklad listu do slovenčiny:

 

„Vážený pán David Púchovský:

 

V mene štátu Colorado je mojim jednoznačným potešením uznať a pogratulovať fanklubu Eurolanche pri príležitosti jeho 10. výročia.

 

Založený v roku 2007, aby zjednotnil a spojil európskych fanúšikov Colorada Avalanche, členská základňa fanklubu Eurolanche odvtedy narástla na viac ako 800 členov zo 43 krajín. Zorganizovali ste deväť výletov do Colorada, aby ste povzbudili Avalanche osobne, a taktiež produkujete vlastné, exkluzívne rozhovory a obsah. Chcem Vám poďakovať za reprezentáciu a organizáciu fanúšikov Avalanche v Európe a za budovanie transatlantických väzieb s občanmi Colorada.

 

Je vzrušujúce byť fanúšikom Avalanche, keď tento rok bojujú o účasť v play-off. Znovu, gratulujem Vašej organizácii k 10. výročiu a Go Avs!“

 

 

„Eurolanche prepísal vďaka tomuto momentu históriu. Som presvedčený, že sme prvým fanklubom športového tímu zo štátu Colorado, ktorému sa dostalo takejto pocty - a možno jediným takýmto fanklubom v celej NHL,“ povedal zakladateľ a predseda Eurolanche David Púchovský. „List od guvernéra Johna Hickenloopera znamená pre nás všetko. Na jednej strane je dôkazom, že našu prácu si robíme výborne, ale na druhej strane pre nás znamená záväzok, aby sme pracovali ešte tvrdšie a nikdy sa nevzdali v našej podpore Colorada Avalanche a štátu Colorado.“

 

Eurolanche dostal gratulačný list dva týždne pred začiatkom Eurolanche Invasion X. Päť členov fanklubu strávi dva týždne v USA v rámci desiateho výletu Eurolanche. Navštívia päť domácich zápasov Avalanche a dva hosťovské v Chicagu a Columbuse. Prvých deväť Eurolanche Invasion sa zúčastnilo 54 členov fanklubu, ktorí navštívili 56 zápasov Avalanche.

 

Guvernér John Hickenlooper je členom Demokratickej strany a v súčasnosti vykonáva funkciu guvernéra štátu Colorado v druhom funkčnom volebnom období po sebe, do ktorej bol znovuzvolený v roku 2014. Predtým bol osem rokov (dve volebné obdobia) starostom nesta Denver.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
12/02/2018 - 21:30

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."