Starosta Denveru gratuluje Eurolanche

Starosta Denveru gratuluje EurolancheEurolanche dostal gratulačný list od starostu mesta Denver.

Starosta Denveru sa pripojil ku guvernérovi štátu Colorado, keď fanklubu Eurolanche poslal gratulačný list pri príležitosti jeho 10. výročia a organizovania Eurolanche Invasion X. Starosta Michael Hancock zvýraznil lojalitu členov Eurolanche voči organizácii Colorada Avalanche. List dostal fanklub deň pred začiatkom Eurolanche Invasion X, ktorá bude desiatym výletom členov fanklubu od roku 2008.
 
"Vážime si lojálnu podporu Colorada Avalanche zo strany viacerých členov Eurolanche a zorganizované výlety za tie roky, keď ste sem prišli osobne podporiť svoj tím. Vaša oddanosť ku klubu je mimoriadna a vytvorila unikátnu väzbu medzi našim mestom, štátom a Európou," napísal starosta Michael Hancock v gratulačnom liste, ktorý si môžete pozrieť v plnom rozlíšení v tejto novej, pernamentnej sekcii.
 
Starosta Michael Hancock na úvod listu s potešením gratuluje Eurolanche k výročiu a označuje ho za výnimočný fanklub. Na konci listu dodáva, že sa teší na ďalšiu návštevu fanklubu v Denveri.
 
"Sme veľmi vďační za krásne slová od starostu Michaela Hancocka. Mesto Denver je krásne miesto, kde trávime veľkú časť nášho programu každý rok. Vždy je perfektné zadosťučinenie, keď  sa na verejnosti dočkáme uznania našej tvrdej a dobrovoľnej práce. Ženie nás to vpred, inšpiruje nás to vo všetkých smeroch. Ďakujeme Vám, pán starosta," povedal zakladateľ a predseda Eurolanche David Púchovský.
 
Michael Hancock (Demokratická strana) je starostom Denveru od roku 2011 a v súčasnosti prebieha už jeho druhé funkčné obdobie.

Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
24/02/2018 - 18:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."