Viac článkov v slovenčine a češtine

Eurolanche League: Zápas proti Predators

 Eurolanche League: Zápas proti PredatorsPreview a pomôcka pre tipérov Eurolanche League pred aktuálnym zápasom Colorada Avalanche.

Zapojte sa do tipovacej súťaže Eurolanche League a hrajte o suveníry Colorada Avalanche a o podpisy jeho hráčov. Nižšie uvádzame zápasy iba zo základnej časti, zoradené od posledného po najstarší. Tipujte aj v ankete úplne dole a poraďte tak ostatným tipérom výsledok zápasu.

23.4.2018 01:00 SEČ

Colorado Avalanche- Nashville Predators

Posledných päť zápasov Colorada (2:3)

Nashville-Colorado 1:2

Colorado-Nashville 2:3

Colorado-Nashville 5:3

Nashville-Colorado 5:4

Nashville-Colorado 5:2

Posledných päť zápasov Nashvillu  (3:2)

Nashville-Colorado 1:2

Colorado-Nashville 2:3

Colorado-Nashville 5:3

Nashville-Colorado 5:4

Nashville-Colorado 5:2

 

Posledných 5 vzájomných zápasov

Nashville-Colorado 1:2

Colorado-Nashville 2:3

Colorado-Nashville 5:3

Nashville-Colorado 5:4

Nashville-Colorado 5:2

Zranenia: Nashville.  Yannick Weber

Colorado: Erik Johnson, Semyon Varlamov,Jonathan Bernier

Hráči vo forme: V poslednom zápase predviedol fantastický výkon brankár Andrew Hammond, ktorý výrazne prispel k víťazstvu Colorada na ľade Nashvillu. Keď dokázal zneškodniť 44 striel súpera, góly za AVS si pripísali na Gabriel Landeskog a Mikko Ranntanen, za Predátorov dokázal skórovať Nick Bonino.

 Sumár: V poslednom vzájomnom zápase bolo Colorado prestrieľané v pomere 45:27 v prospech Predators a celkovo v tejto sérii je pomer striel na bránku 175:151, čo je  rozdiel je 24 striel, takže  sa nedá hovoriť o veľmi výraznej prevahe Nashvillu v tejto hernej činnosti. Veľké zmeny v zostavách mužstiev oproti minulému zápasu nenastanú. Do zostavy Preds sa vráti suspendovaný Ryan Hartman a v bránke bude stáť opäť Pekka Rinnie. AVS čelia v tejto sezóne už tretí krát eliminačnému zápasu, ktorý môže mať  v prípade prehry prívlastok posledný . V boji o priamy postup do play off si AVS poradili zo St. Louis Blues, v poslednom zápase zdolali Nashville na domácom ľade, a ak si chcú vynútiť rozhodujúci siedmy zápas, musia uspieť aj dnes. Zápas bude od 1:00 v noci vysielaný naživo na stanici Nova Sport 1.

Kto dnes vyhrá ?
Colorado
Nashville
Colorado po OT
Arizona po OT

Anton Pauer, Slovakia, pauer@eurolanche.com
22/04/2018 - 17:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."