Viac článkov v slovenčine a češtine

Eurolanche League po 40. kole

Eurolanche League po 40. koleKrátky súhrn Eurolanche League po jej druhej plánovanej štvrtine.

Sezóna NHL má za sebou prvých 40 zápasov a s ňou aj obľúbená tipovacia súťaž Eurolanche League. Jej úlohou je nájsť najlepšieho tipujúceho, ktorý bude predpovedať výsledky Colorada Avalanche. Súťaže sa môžu zúčastniť členovia fanklubu Eurolanche. Na konci sezóny dostanú prví piati súťažiaci v poradí vecné ceny s motívmi ich obľúbeného Colorada Avalanche.

Prémiové ceny vyhrajú v rámci tipovačky najaktívnejší členovia Eurolanche, ktorí sú členmi skupiny Yeti Ultras ku dňu ukončenia Eurolanche League. Viac o výhodách členstva v Yeti Ultras skupine nájdete na tejto stránke.

Základným pravidlom každého zápasu je (vrátane príp. play-off), že sa tipuje víťaz zápasu, strelec víťazného gólu a presný výsledok (musíte pridať skratku OT, ak si myslíte, že zápas skončí v predĺžení, príp. skratku SO, ak si myslíte, že zápas skončí v samostatných nájazdoch). Každá časť je ohodnotená bodmi (2, 4, 5), teda maximum za jeden zápas je 11 bodov.

Za prvých 40 zápasov nám prišlo celkovo 1 211 tipov od 39 súťažiacich, čo je priemerne 30,275 tipu na jeden zápas. 9 súťažiacich už dokázalo získať plných 11 bodov za kompletný tip.

Ceny pre tento ročník zverejníme po 65. zápase.


Rudolf Sery, Slovakia, sery@eurolanche.com
03/01/2020 - 09:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."