Eurolanche Invasion XII: DEŇ 17 (POSLEDNÝ)

Eurolanche Invasion XII: DEŇ 17 (POSLEDNÝ)Denne aktualizovaný krátky prehľad programu Eurolanche Invasion XII s fotkou dňa a dôležitými odkazmi.

DEŇ 17 (POSLEDNÝ DEŇ) - Odlet domov.

DEŇ 16 - Návšteva Colorado National Monument v Grand Junction, posledná jazda do Denveru a posledný zápas proti Sabres.

DEŇ 15 - Návštevy obrovských červených skál, známych po celom svete ako Horseshoe Bend a Monutem Valley, jazda po Utahu a púšti, štvorhranica štátov Colorado, Arizona, Nové Mexiko a Utah, a na záver dňa jazda časťou Colorada, kde Eurolanche nikdy nebol až do mesta Grand Junction.

DEŇ 14 - Presun z Las Vegas do mestečka Page v Arizone, fotografovanie scenérii po ceste, Hooverova priehrada, ale hlavne návšteva Grand Canyon.

DEŇ 13 - Presun z Los Angeles do Las Vegas po slávnej Route 66 s viacerými zástavkami po ceste a večer v Las Vegas.

DEŇ 12 - Časť skupiny si pozrela Universtal Studios, iní členovia boli v na Chodníku slávy a v troch múzeách, aby sa napokon stretli na zápase číslo sedem proti Kings.

DEŇ 11 - Presun popri pobreží do mexickej Tijuany, kde sme strávili niekoľko hodín a následne zápas číslo šesť proti Ducks s veľkým úspechom pre Francouza.

DEŇ 10 - Prvý deň v Los Angeles zahrňoval návštevu okolia pri nápise "Hollywood", jazdu cez Beverly Hills, prechádzaku po Chodníku slávy a pre niektorých aj večerný zápas Kings.

DEŇ 9 - Presun do mestečiek Fairplay a Alma za nakupovaním suvenírov zo seriálu South Park, ako aj pozorovanie krásnych výhľadov, obed s Jakeom Schroederom, a napokon zápas číslo päť proti Islanders.

DEŇ 8 - Návšteva tréningu, stretnutie s Janom Hejdom, ale aj Martinom Kautom, no hlavne s Joe Sakicom - splnený sen zas a znovu a pre niekoho po prvýkrát.

DEŇ 7 - Prehliadky pivovaru a výrobne whisky, po čom nasledoval zápas číslo štyri proti Tampe Bay, a taktiež live rozhovor vysielaný na kocke počas prestávky.

DEŇ 6 - Nový roadtrip po Colorade: Denver - Fort Collins - Walden - Denver.

DEŇ 5 - 2020 NHL Stadium Series zápas s veľmi zlým koncom.

DEŇ 4 - Tradičná návšteva Red Rocks amfiteátra, prehliadla olympijského centra v Colorade Springs, VIP návšteva tréningu Avs už priamo na Falcon Stadium a prechádzka v Garden of Gods.

DEŇ 3 - Návšteva tréningu v Pepsi Centre, trochu nakupovania, prechádzka centrom Denveru a zápas číslo 2 proti Washingtonu.

DEŇ 2 - Nakupovanie suvenírov Avs, návšteva tréningu, stretnutia s tromi hráčmi a pre niektorých z nás aj návšteva zápasu NBA.

DEŇ 1 - Cestovanie z Európy do Denveru a náš prvý zápas proti Ottawe s pekným finišom.

Všetky základné informácie o Eurolanche Invasion a o predošlých jedenástich výletoch nájdete na Invasion.Eurolanche.com. Ak uvažujete o účasti na budúcej Invasion a máte otázky, posielajte ich na eurolanche@eurolanche.com. Prihlasovanie bude spustené neskôr a budú naň upozornení členovia fanklubu, ktorí pri registrácii uviedli svoju e-mailovú adresu.

 


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
28/02/2020 - 17:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."