Eurolanche: 13. narodeniny s novým sloganom

Eurolanche: 13. narodeniny s novým sloganomFanklub si pripomína výročie založenia.

Presne pred 13 rokmi bol založený prvý európsky fanklub Colorada Avalanche pod názvom Eurolanche. Pri tejto príležitosti predstavujeme nový slogan, ktorý sa stane súčasťou identity fanklubu na všetkých platformách: THE WORLD'S BIGGEST AVS FAN CLUB FOUNDED IN EUROPE SINCE 2007 - NAJVÄČŠÍ FANKLUB AVS ZALOŽENÝ V EURÓPE OD ROKU 2007

"Za toľké roky sa z Eurolanche stal stabilný fanklub, ktorého súčasťou sú fanúšikovia Colorada Avalanche aj mimo Európy, keďže ide o jediný podobný projekt nielen v rámci jedného tímu, ale celej NHL. Máme množstvo priateľov a podporovateľov z celého sveta. Už dlhší čas nereprezentujeme iba jeden kontinent. Preto sme sa rozhodli začať používať slogan, ktorý bude vystihovať náš globálny charakter, otvorenosť pre všetkých fanúšikov Avs, a zároveň bude odkazovať na fakt, že tento projekt vznikol v Európe," povedal David Púchovský, zakladateľ a predseda Eurolanche. 

Ku dnešnému dňu je vo fanklube zaregistrovaných 1086 fanúšikov zo 44 krajín všetkých kontinentov okrem Antarktídy. Viac ako 9000 fanúšikov sleduje fanklub na sociálnych sieťach - na Facebooku (CZ/SK), Twitteri a Instagrame.

Počas svojej 13 ročnej existencie Eurolanche zorganizoval 12 zájazdov do Colorada a USA. Celkovo 83 účastníkov navštívilo 79 zápasov Avs v rámci projektu Eurolanche Invasion vrátane zápasov pod holým nebom proti Detroitu Red Wings a Los Angeles Kings, ako aj zápasov na ihriskách súperov. Okrem Colorada sa fanúšikovia pozreli do ďalších 12 amerických štátov, a tiež do Kanady a Mexika.

V roku 2017 fanklub zorganizoval Eurolanche Raid 2017 pri príležitosti dvojzápasu Avalanche proti Ottawe Senators vo švédskom Štokholme za účasti viac ako 50 členov.

Fanklub tiež zorganizoval 13 strenutí členov v Európe, špeciálny výlet do Normandie, výročné stretnutie pri oslavách 10 rokov, a niekoľko stretnutí so súčasnými a bývalými hráčmi Avs.

V roku 2017 David Púchovský napísal knihu "10 rokov fanklubu Eurolanche", v ktorej sa do hĺbky venoval príbehu fanklubu, rôznym podujatiam a zážitkom zo svojho uhla pohľadu. Vtedajší guvernér štátu Colorado John Hickenlooper a starosta mesta Denver Mike Hancock poslali Eurolanche gratulačné listy pri jeho 10. výročí od založenia.

Desiatky médií v Európe a Severnej Amerike zverejnili reportáže a články o Eurolanche, ako napríklad NHL.com, NBC Sports, The Hockey News, Altitude TV or ProHockey.

História Eurolanche zahŕňa aj deväť ročníkov populárnej tipovačky Eurolanche League, ktorej cieľom je nájsť a suvenírmi odmeniť najlepších tipérov sezóny. O ďalšie vecné ceny a podpisy hráčov môžu hrať členovia fanklubu pravidelne počas roka.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
12/08/2020 - 21:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."