Viac článkov v slovenčine a češtine

Krátký rozhovor s O’Reillym

Krátký rozhovor s O’ReillymMike Chambers vyzpovídal Ryana O’Reillyho a podělil se s námi o pár otázek. Vzhledem k okolnostem se může jednat o poslední rozhovor s RORem v dresu Avalanche.

Útočník Alex Tanguay, Daniel Briere, Dennis Everberg, Marc-Andre Cliche a Paul Carey, obránce Stefan Elliott a brankář Reto Berra trénovali drilly s trenérem brankářů Francois Allairem. Ostatní měli nějaká cvičení mimo led. Žádně významné novinky krom oznámení Patricka Roya, že Jan Hejda a Brad Stuart mají menší zranění.

Po ranním rozbruslení zašel za Ryanem O’Reillym novinář Denver Postu Mike Chambers, aby jej následně vyzpovídal na pár otázek. Plné interview je v magazínu Colorado Rubber Hockey Magazine.

Oblíbený sport krom hokeje?

ROR: Beach volejbal, pravděpodobně můj druhý nejoblíbenější sport. Můj otec trénoval a pořád trénuje na vysoké úrovni. Sledoval jsem tento sport velmi často a opravdu rád jsem jej hrál. Pokaždé jste součást hry a potřebujete velkou koordinaci celého těla. Musíte být explozivní a pohybovat se chytře. (O’Reilly řekl, že hraje beach volejbal v Torontu na jezeře Lake Huron, kousek od jeho domova v Clintonu, Ontariu.)

Rutina předzápasového jídla.

ROR: Moje předzápasové jídlo jsou dva velké saláty, téměř pokaždé. Můj hlavní zdroj energie pochází ze zeleniny. Vlastně jsem přestal jíst maso už docela dávno. Sice ho před zápasem dostávám, ale hlavní část mého předzápasového jídla je zelenina a salát. Před zápasem se ponořím buď do výhřivky nebo ledové lázně, aby se mi probralo tělo po krátkém spánku.

Oblíbená restaurace v Denver a co si objednáváte?

ROR: Musím říct Vesta na rohu 18. a Blake. Je to grilované jídlo s několika různými omáčkami a chlebem s pečeným česnekem. Kdysi jsem si pokaždé dával steaky. Nejlepší steaky, které jsem kdy měl. Už si je sice nedávám ale všem bych je doporučil.

Oblíbená dovolená a proč?

ROR: Irsko. Miluji místní lidi a jak tam žijí. Hraji tam golf a pokaždé si to užívám. Moje dědictví pochází právě z Irska. Je to místo, kam chci jezdit. Skvělí lidé a skvělý golf, samozřejmě.

O’Reilly bude UFA po příští sezóně a s největší pravděpodobností ho v dresu Avs již dále neuvidíme. Jeho jméno je zmiňováno v kancelářích všech týmů NHL a bude to tak pokračovat až do 2.3, kdy nastane trade deadline. 

 

Vydrží ROR do konce sezóny v Denveru?
Ano
Ne

Ales Bubilek, Czech Republic, ales@eurolanche.com
19/02/2015 - 17:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."