Viac článkov v slovenčine a češtine

Kdy se konečně vrátí Johnson?

Kdy se konečně vrátí Johnson?Patrick Roy přinesl update ohledně rekonvalescence Erika Johnsona. Bohužel, dobré zprávy to nejsou...

Hlavní trenér Colorada Avalanche Patrick Roy byl pozván do rádia. V rozhovoru se mimo jiné rozpovídal i o zranění Erika Johnsona. Původní doba rekonvalescence po artroskopické operaci kolena byla stanovena na 3-8 týdnů.

 

Od jeho operace uplynuly již 4 týdny a optimističtí fanoušci očekávali brzký návrat, ovšem pravda je jinde. Roy informoval, že Erik Johnson ještě ani nebruslí a očekává se, že bude mimo po celou dobu 8 týdnůDle dostupných informací není jasné, proč se prodlouží doba rekonvalescence. Navíc, když o víkendu na svém instagramu potvrdil, že již dokončil cvičení s kondičním trenérem.

 

                Johnson sa pochválil fotografiou s kondičným trénerom, s ktorým strávil posledné dva týždne.

Hokej je velice fyzický sport a vedení se chce zřejmě ujistit, že Erikovo koleno je zdravé na 100%. Nicméně celá událost je velice nešťastná na všechny strany. EJ byl uprostřed prozatím nejlepší sezóny v kariéře, ve které by překonal své předchozí rekordy. Má 12 gólů a 11 asistencí, pořád vede v počtu vstřelených gólů mezi obránci. V průběhu sezóny byl tím nejvíce konzistentním hráčem, trenér Roy ho dokonce nazval nejlepším hráčem týmu.

Po osmitýdenní rekonvalescenci by se měl Erik vrátit 23. března  proti Calgary Flames. Snad nám pomůže do letos vysněného play-off.

Překoná Erik po návratu své kariérní maximum 39 bodů? (letos zatím 23)
Ano
Ne

Ales Bubilek, Czech Republic, ales@eurolanche.com
03/03/2015 - 08:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."