Súťaž o suveníry Colorada

Súťaž o suveníry ColoradaFanklub Eurolanche vyhlasuje súťaž o suveníry Colorada Avalanche pri príležitosti majstrovstiev sveta v Českej republike.

Už zajtra štartujú hokejové majstrovstvá sveta v Českej republike. Šampionát sa bude hrať v dvoch mestách – v Prahe a v Ostrave. Keďže sa Colorado Avalanche neprebojovalo do play-off, majú jeho hráči možnosť reprezentovať svoje národné tímy. Preto hlavne slovenskí a českí fanúšikovia budú mať jedinečnú možnosť vidieť naživo svojich zámorských obľúbencov bez toho, aby vycestovali za oceán.

Fanklub Eurolanche pri príležitosti majstrovstiev sveta vyhlasuje súťaž o zimnú čiapku Colorada Avalanche a spomienkové DVD na ceremoniál vyvesenia dresu Petra Forsberga. Do súťaže sa môže zapojiť každý člen fanklubu a to tým, že sa odfotografuje v drese, tričku, šiltovke alebo s čímkoľvek s logom Avalanche na akomkoľvek zápase turnaja.

Na konci šampionátu vylosujeme jedného víťaza. Fanúšik môže poslať iba jednu fotku za zápas. Každý z účastníkov má navyše možnosť zdvojnásobiť si šancu na výhru. Stačí, keď si so sebou na zápas zoberie okrem dresu či iného doplnku Colorada aj vytlačený papier s logom Eurolanche alebo s nápisom „Eurolanche Fan Club“. Samozrejme, o to viac cennejšie budú vaše fotografie priamo zo zápasov, do ktorých zasiahnu členovia organizácie Avalanche.

Fotky posielajte počas trvania turnaja na eurolanche@eurolanche.com. Priebežne ich budeme zverejňovať na našich sociálnych sieťach na Facebooku a Twitteri.

Pozor, na Facebooku existuje špeciálna skupina pre všetkých fanúšikov Colorada Avalanche, ktorí sa chystajú na akýkoľvek zápas počas majstrovstiev sveta. Pridajte sa SEM do skupiny a dohodnite sa s ostatnými fanúšikmi na stretnutí. Možno tak vzniknú aj skupinové fotografie v dresoch/šiltovkách Avalanche!


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
30/04/2015 - 11:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."