Eurolanche spolupracuje s Fansmania.eu

Eurolanche spolupracuje s Fansmania.euZnámy československý e-shop ponúka členom fanklubu výhodnú ponuku.

Fanklub Eurolanche získal počas svojej prebiehajúcej jubilejnej 10. sezóny významného partnera. Od dnešného dňa môžu všetci členovia fanklubu, predovšetkým českí a slovenskí fanúšikovia, nakupovať v známom e-shope Fansmania.eu s 15 percentnou zľavou. Okrem toho, Fansmania.eu venovala fanklubu Eurolanche cenné suveníry do jeho súťaží, medzi ktorými nechýbajú dresy Colorada Avalanche, tričká, puky či sklenené poháre.

Nakupujte cez tento odkaz na Fansmania.eu

„Vážim si partnerstvo so silnou značkou, akou Fansmania.eu je. Vďaka nej sa nám podarilo získať skutočne atraktívne suveníry, ktoré budú súčasťou našich súťaží. Časť z nich venujeme aj do tomboly na veľkom stretnutí členov vo Vysokých Tatrách v auguste,“ povedal predseda fanklubu David Púchovský.

„Eurolanche je úspešný projekt európskych fanúšikov Colorada Avalanche. Veľmi radi podporíme jeho aktivity v jubilejnej 10. sezóne. Veríme, že suveníry priaznivci tohto tímu ocenia a niečo si nájdu aj v našej ponuke,“ povedal konateľ spoločnosti Fansmania.eu Pavol Kováč.

Nakupujte cez tento odkaz na Fansmania.eu

Na to, aby členovia fanklubu získali 15 percentnú zľavu na akýkoľvek tovar z ponuky e-shopu, musia zadať do poznámky k svojej objednávke zľavový kód EUROLANCHE15PCTOFF. Zľava sa z ceny automaticky nezníži, o jej finálnej podobe bude každý nakupujúci informovaný mailom. Nárok na zľavu majú iba členovia fanklubu Eurolanche. V prípade, že sa o zľavu bude uchádzať nečlen, nebude mať na ňu nárok a objednávka bude stornovaná. K fanklubu sa môžete pripojiť bezplatne cez tento registračný formulár. 

Projekt FansMania vznikol v roku 2011 odčlenením sa od pôvodnej spoločnosti zaoberajúcej sa dovozom tovaru a fanúšikovských produktov z USA už od roku 2007. Hneď od začiatku je FansMania partnerom amerického NHL, NFL, NBA a MLB shopu, takže zákazníci majú záruku, že kupujú oficiálne licencovane produkty.

Nakupujte cez tento odkaz na Fansmania.eu


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
28/02/2017 - 12:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."