Viac článkov v slovenčine a češtine

Vzpomínky z Joe Louis Arény

Vzpomínky z Joe Louis ArényDetroit se po této sezóně rozloučí s jeho Joe Louis Arenou, ve které zažil mnoho šťastných okamžiků, ale také vypjatých momentů v zápasech převážně proti Avs.

Je to velmi dlouho, co detroitská Joe Louis Arena poprvé ochutnala atmosféru NHL. Byla slavnostně otevřena 12. prosince 1979. Tato velmi stará aréna po této sezóně ovšem zažije svůj konec v NHL, detroitští Red Wings se totiž přestěhují do zbrusu nové arény pod názvem Little Caesars Arena. V té budou Rudá křídla od další sezóny hrát své domácí zápasy. Pojďme se podívat na nejlepší momenty, které byly vytvořeny zápasy Detroitu právě s Coloradem. 

 Tento zápas v roce 1997 je tim jedním, který dokonale vystihuje rivalitu mezi těmito týmy a kterou si právě Joe Louis Arena. 

Joe Louis Arena toho, co se týče série mezi Coloradem a Detroitem, toho zažila skutečně hodně. A nebyly to jen zápasy základní části. V play-off to byly mnohem vypjatější, napínavější zápasy.

Ovšem pro mě asi nejlepší zápas mezi těmito rivaly se sehrál 26. března 1997 právě v detroitské Joe Louis Areně. Bylo to něco neskutečného. Prakticky všichni hráči se zapojili do hromadných bitek a vznikl z toho zápas, na který jen tak fanoušci NHL nezapomenou. 

Toto jsou záběry, které většině fanouškům obou týmů zůstanou v paměti snad do smrti. Velmi "vtipná" událost, když se strhne "bitva"o hokejky.

Little Caesars Arena


Dominik Dolejs, Czech Republic, dolejs@eurolanche.com
18/03/2017 - 19:30

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."