Viac článkov o Global Series

Eurolanche na návšteve Ericsson Globe

Eurolanche na návšteve Ericsson GlobeFanklub Eurolanche sa pozrel na halu vo Švédsku.

V novembri odohrá Colorado Avalanche dvojzápas proti Ottawe Senators vo švédskom Štokholme. Stane sa tak po prvýkrát, kedy Avs nastúpia v Európe na regulárny zápas NHL. Na Starý kontinent prídu po 16 rokoch, kedy v roku 2001 na ňom strávili pár dní počas tréningového kempu.

Členovia fanklubu Eurolanche sa ihneď po potvrdení tohto podujatia pod názvom 2017 SAP NHL Global Series mohli naň prihlásiť a získať lístky medzi prvými. Celkovo sa výpravy Eurolanche Raid 2017 zúčastní 52 fanúšikov z 10 krajín sveta a dvoch kontinentov.

Zástupca fanklubu Eurolanche, Andrew Corliss, žijúci vo Švédsku, ale pochádzajúci z Colorada, nafotil pre Eurolanche exkluzívne fotky haly, ktoré si môžete pozrieť v tejto fotogalérii. Logá oboch tímov NHL na strop haly prirobil v grafickom softvéri.

Andrew opísal svoje dojmy z haly nasledovne: "Globen je veľká hala na hokej a ďalšie podujatia v Štokholme. Bola postavená tak, aby reprezentovala význam Slnka. Jej stavba je viditeľná na míľe ďaleko."

Zverejnením tejto foto galérie štartujeme sériu aktualizácií nového webu GlobalSeries.Eurolanche.com, ktorý prvotne služil na prihlasovanie záujemcov o zájazd do Švédska. V nasledujúcich týždňoch na ňom pribude ďalší exkluzívny obsah, o ktorom vás budeme informovať.

 


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
30/05/2017 - 15:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."