Nový šéfredaktor Eurolanche.com

Nový šéfredaktor Eurolanche.comHlavný web Eurolanche má nového šéfredaktora.

Novým šéfredaktorom hlavného webu fanklubu Eurolanche – www.eurolanche.com – sa stal Patrik Czepiec z Českého Těšína v Českej republike. Vo funkcii nahradil predsedu fanklubu Davida Púchovského, ktorý z pozície šéfredaktora odišiel pre pracovnú vyťaženosť v súvislosti so spravovaním oficiálnej facebookovej stránky Polície Slovenskej republiky.

Patrik Czepiec sa k Eurolanche pripojil v roku 2012, kde ako redaktor webu pôsobil do roku 2015. Po krátkej prestávke sa k písaniu vrátil v roku 2016. Patrik študuje posledný ročník na gymnáziu, po ktorom by sa chcel dostať na vysokú školu zameranú na žurnalistiku. Už počas svojich stredoškolských štúdií spolupracoval s množstvom športových webov a veľkých stránok na Facebooku zameraných hlavne na hokej, kde si už stihol pôsobiť na funkcii šéfredaktora.

Patrik bude mať na starosti všeobecné riadenie redakcie a s tým súvisiace zabezpečovanie pravidelnej aktualizácie spravodajskej časti Eurolanche.com. Taktiež bude mať na starosti komunikácia a školenie nových redaktorov. V prípade záujmu ho môžete kontaktovať na adrese patrik@eurolanche.com.

David Púchovský založil Eurolanche v roku 2007, odkedy dozeral na celkovo štyri verzie webu Eurolanche.com a popritom viedol na jednu krátku prestávku jeho redakciu. Intenzívny nárast počtu článkov nastal v roku 2011, keď sa spustila súčasná podoba webu. Od toho momentu až doposiaľ na ňom vyšlo viac ako 6600 článkov v slovenčine/češtine a takmer 3000 v iných jazykoch. V celej histórii Eurolanche fanklub publikoval už viac ako 10 000 článkov. 

David zostáva naďalej predsedom a členom redakcie Eurolanche. V redakcii sa bude sústreďovať na exkluzívne témy, sociálne siete a možné založenie cudzojazyčnej redakcie. 


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
16/08/2017 - 17:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."