Viac noviniek z fanklubu

Eurolanche Meeting 14 v Brne

Eurolanche Meeting 14 v BrneČlenovia fanklubu sa po dlhšom čase stretli osobne.

V poradí 14. stretnutie členov Eurolanche, najväčšieho fanklubu Colorada Avalanche vo svete založeného v Európe, sa uskutočnilo v októbri v českom Brne. Pandémia koronavírusu priniesla so sebou najdlhššiu prestávku medzi podobnými aktivitami fanklubu. Posledné členské stretnutie sa predtým totiž uskutočnilo pred dvoma rokmi, pričom poslednou organizovanou akciou bola Eurolanche Invasion XII vo februári 2020.


Eurolanche Meeting 14 priniesol bohatý víkendový program, ktorého sa zúčastnilo 13 členov fanklubu z Českej republiky, Slovenska a Maďarska. Po úvodnej piatkovej oslave možnosti osobného stretnutia naprieč troma krajinami nasledovala nabitá sobota. Strelecké schopnosti fanúšikov Avs najprv preverila virtuálna laser game, po ktorej nasledoval večerný zápas vo floorballe už s reálnymi a miestami štipľavými strelami.

Vyvrcholením víkendu bolo sledovanie nočného zápasu medzi Coloradom Avalanche a Tampou Bay Lightning v športovom bare, ktorý si Eurolanche na túto príležitosť prenajal. Zápas sa začal o jednej hodine v noci a napokon sa skončil výhrou Avs po štvrtej nad ránom. 

Víťaz zápasovej tipovačky vyhral banner podpísaný od všetkých hráčov Avs zo sezóny 2017/18.

V aktuálnej sezóne plánujeme ďalšie osobné aktivity s ohľadom na aktuálne mimoriadne opatrenia. Pozvánky na aktivity dostanú všetci zaregistrovaní členovia Eurolanche vopred na svoje e-mailové adresy, ktoré uviedli pri registrácii na hlavnom webe fanklubu.

Fotogalériu zo stretnutia nájdete na tomto odkaze.


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
10/11/2021 - 19:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."