Viac noviniek z fanklubu

Eurolanche dodal dresy

Eurolanche dodal dresyNetradičné spojenie ukázalo, že aj medzi vrcholnými manažérmi sú športoví nadšenci.

Veľvyslanec Českej republiky na Slovensku Tomáš Tuhý a prezident Policie ČR Jan Švejdar vyjadrili podporu hokejovému tímu Colorada Avalanche z NHL, keď si na seba obliekli jeho dresy. Tento netradičný moment bol zavŕšením hneď niekoľkých symbolík.

Za klub spod Skalistých hôr odohral celú svoju profesionálnu zámorskú kariéru útočník Milan Hejduk, krajan českého veľvyslanca a policajného prezidenta. Práve jeho podpis a osobné venovanie sa stali súčasťami oboch dresov.


Dodanie cenných suvenírov zabezpečil pridelenec Policie ČR v Bratislave Marián Paštinský na základe nadštandardnej profesionálnej a priateľskej spolupráce s Davidom Púchovským, pracovníkom Odboru komunikácie a prevencie Prezídia Policajného zboru na Slovensku.

David založil v roku 2007 najväčší fanklub Colorada Avalanche na svete pod názvom Eurolanche a využil svoje kontakty v zámorí, aby túto myšlienku pomohol zorganizovať. Veľké poďakovanie patrí reportérovi Josefovi Cafourekovi z Denveru.

Eurolanche víta podporu veľvyslanca a prezidenta Policie ČR smerom ku Coloradu Avalanche. Táto inciatíva je príkladom, ako efektívne je možné spojiť priateľské pracovné vzťahy a vášeň k športu.

 

Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
20/12/2021 - 11:30

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."