Viac noviniek z fanklubu

Invasion sa mení na Eurolanche on Tour

Invasion sa mení na Eurolanche on TourEurolanche pristúpil k zmene názvu svojich ciest do USA.

Eurolanche, najväčší fanklub Avs na svete založený v roku 2007 v Európe, v súvislosti s vojnou na Ukrajine pristúpil k zmene názvu svojho najväčšieho projektu. Zájazd členov fanklubu do USA na hokejové zápasy Colorada Avalanche sa od svojho prvého ročníka zo sezóny 2008/09 volal Eurolanche Invasion. Od budúceho výletu bude používaný názov Eurolanche on Tour, na ktorom sa zhodlo vedenie fanklubu spoločne s najaktívnejšími členmi zo skupiny Yeti Ultras.
 
Ako bolo uvedené, k tejto zmene Eurolanche pristúpil kvôli vojne na Ukrajine. Je nespochybniteľnou pravdou, že vojnové konflikty zasahujú krajiny takmer neustále, avšak až geografická blízkosť vojny na Ukrajine a jej priame následky v podobe prílevu utečencov donútili vedenie fanklubu zvážiť vhodnosť staršieho názvu výletov. Aj keď tento názov nebol nikdy myslený agresívne, v kontexte aktuálneho diania nie je už viac považovaný za vhodný.

Názov "Eurolanche on Tour" sa postupne bude objavovať na viacerých súčastiach webu a sociálnych sietí Eurolanche. Zmeny sa nedotknú historických článkov a súčastí predošlých výletov, ktoré sa už jednoducho stali a sú nemenné.

Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
12/05/2022 - 09:30

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."