Viac článkov v slovenčine a češtine

Eurolanche vstupuje do 16. sezóny

Eurolanche vstupuje do 16. sezónyPohľad na plány fanklubu do sezóny 2022/23.

Najväčší fanklub Colorada Avalanche na svete je na prahu svojej 16. sezóny. Eurolanche bol založený v roku 2007 v Európe a za ten čas sa stal pevnou súčasťou histórie klubu spod Skalistých hôr. Neziskový a nekomerčný projekt prinesie niekoľko podujatí pre svojich členov aj počas sezóny 2022/23:
 
Eurolanche on Tour XIII
Rekordný počet 14 členov si počas dvoch týždňov pozrie 8 zápasov Colorada Avalanche a absolvujte nabitý program, ktorý bude zahrňovať aj road trip do Dallasu. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.
 
Eurolanche Raid 2022
Presne 70 členov Eurolanche sa stane súčasťou najväčšej akcie v histórii fanklubu, ktorá prekoná aj dvojzápas Colorada Avalanche zo švédskeho Štokholmu. Toľko členov totiž pocestuje na zápasy do fínskeho Tampere začiatkom tohto novembra. Viac informácií vám prinesieme už čoskoro.
 
Eurolanche League
Tipovačka bude pokračovať už svojim 13. ročníkom. Aj tento rok prinesie výhry pre troch najúspešnejších tipérov. Medzi cenami budú suveníry s motívom výhry v tohtoročnom Stanley Cupe.
 
Ďalšie aktivity
  • víkendové stretnutie členov počas play-off (upresní sa neskôr počas sezóny)
  • rozdávanie suvenírov v rámci skupiny najaktívnejších členov fanklubu v skupine Yeti Ultras (viac info tu)
  • súťaže o suveníry na Facebooku a Twitteri
  • ďalšie informácie vrátane rôznych ponúk dostanú členovia Eurolanche priebežne formou newslettera do svojich e-mailových schránok.

Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
12/10/2022 - 18:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."