Viac noviniek z fanklubu

Predbežné prihlasovanie na Invasion X

Predbežné prihlasovanie na Invasion XMesiac pred začiatkom Eurolanche Invasion IX spúšťame predbežné a nezáväzné prihlasovanie na Invasion X. Tentoraz sme pridali jeden nový, špeciálny spôsob.

Presne o mesiac, 12. januára 2017, sa začína Eurolanche Invasion IX – deviaty výlet fanklubu Eurolanche do Colorada. Zúčastní sa ho 10 členov fanklubu zo štyroch rôznych krajín a deväť z nich pocestuje v rámci Invasion po prvýkrát. V budúcej sezóne 2017/18 sa môžeš pridať k zástupu fanúšikov v rámci jubilejnej Eurolanche Invasion X. Predbežné a nezáväzné prihlasovanie bude prebiehať v troch fázach:

1. Špeciálne prihlasovanie

Keďže sa o rok zorganizuje už desiata Eurolanche Invasion, systém prihlasovania tentoraz ponúkne špeciálnu možnosť, ako si poistiť miesto v zostave. Oddnes až do konca kalendárneho roka 2016 majú možnosť predbežne a nezáväzne prihlásiť sa na Invasion X všetci účastníci minulých Invasion, vrátane Invasion IX. Deväť výletov fanklubu sa v celkovom počte zúčastnilo 54 členov Eurolanche z ôsmich krajín. Ak chceme hovoriť o unikátnom počte účastníkov, keďže sa mnohí do Denveru opakovane vrátili, ide o číslo 36. Všetci z nich dostali dnes e-mail s viacej informáciami ohľadom predbežného prihlásenia. Už tento spôsob špeciálneho prihlásenia napovedá, že sa celá sezóna 2017/18 bude niesť v spomienkach na všetky Eurolanche Invasion.

2. Prihlasovanie aktívnych členov a záujemcov z minulých rokov

V období od 1. januára do 12. januára 2017 bude prebiehať predbežné a nezáväzné prihlasovanie aktívnych členov fanklubu, medzi ktorých patria napríklad redaktori, grafici či administrátori, ktorí s fanklubom spolupracujú minimálne jeden rok a taktiež tých členov fanklubu, ktorí prejavili v posledných rokoch veľký záujem o Eurolanche Invasion, ale napokon svoju účasť pre rôzne dovody museli stiahnuť. Obe skupiny dostanú 1. januára 2017 pripomienkový e-mail.

3. Prihlasovanie všetkých členov

Po 12. januári 2017 bude prihlasovanie sprístupnené pre všetkých ostatných členov fanklubu. Upozornenie tak dostanú všetci zaregistrovaní členovia na e-mailové adresy, ktoré uviedli pri registrácii do fanklubu.


Prečo sa predbežne prihlásiť?

Záujem o Eurolanche Invasion z roka na rok narastá, čo sa prejavuje aj na konečných počtoch účastníkov jednotlivých výletov. Kapacita Invasion nie je síce obmedzená, ale ak by vysoký alebo nepárny počet ohrozoval plynulú organizáciu výletu, tak ju organizátor môže obmedziť. Predbežným prihlásením sa k ničomu nezaväzujete. Vďaka nemu si zaručíte miesto na zozname prípadných účastníkov, ktorého poradie sa bude tvoriť na základe času, kedy sa záujemca predbežne prihlásil. Po úspešnom predbežnom prihlásení dostanete naspäť potvrdenie do 24 hodín. Viac detailných informácií o predpokladanom finančnom rozpočte dostanete po skončení Invasion IX.

Kedy sa dozviem termín a program Eurolanche Invasion X?

Termín konania Eurolanche Invasion X bude poslaný iba predbežne prihláseným záujemcom a to v čase, keď NHL zverejní rozpis novej sezóny, čo je zvyčajne v druhej polovičke júna. V tom čase bude možné predpovedať aj program celého výletu, ktorý by mal byť unikátny, keďže pôjde o desiatu Eurolanche Invasion.

Kedy budem musieť potvrdiť/stiahnuť svoju účasť?

Presný deadline na finálne rozhodnutie bude predbežne prihláseným záujemcom poslaný spoločne s termínom konania Invasion. Zvyčajne je deadline v druhej polovičke augusta. Vtedy sa bude musieť predbežne prihlásený záujemca rozhodnúť, či sa Invasion zúčastní alebo nie. 


Eurolanche.com, Worldwide, eurolanche@eurolanche.com
12/12/2016 - 21:00

Discussion

NHL on Nov 11, 2017: "Eurolanche is the world's largest Colorado Avalanche fan club."