Viac článkov o Stadium Series

Foto sumář zápasu pod širým nebem

Foto sumář zápasu pod širým nebemFoto sumář ze zápasu Winter Classic proti Detroitu Red Wings.

Colorado Avalanche má za sebou jeden z nejvýznamějších víkendů v celé své historii. Vše načalo páteční alumni game mezi "starými pány" Colorada a Detroitu Red Wings, které sklidilo velký úspěch a včera byla na programu hlavní akce a tou byl zápas pod širým nebem mezi současnými hráči těchto dvou týmů. Přestože utkání nedopadlo podle našich představ, tak se jednalo o úžasný zážitek, pojďme se nyní podívat na takový foto sumář z tohoto vyjímečného zápasu..

Puk s logem Stadium Series (foto: Michael Martin)

Semyon Varlamov chytal v masce upravené speciálně pro tento zápas. (foto: Michael Martin)

Matt Duchene během rozbruslení před zápasem. (foto: Dave Sanford)

Pohled na zaplněný Coors Field, který se pro tento víkend změnil na hokejový stánek (foto: Justin Edmonds)

Rivalita panovala i mezi fanoušky v hledišti. (foto: Noah Graham)

Varlamov vede svůj tým na ledovou plochu (foto: Brian Babineau)

Patrick Roy se vrátil po svém pátečním představení v alumni game opět na střídačku svého týmu. (foto: Dave Sanford)

Tomáš Tatar se prosadil v utkání jako první. (foto: Doug Pensinger)

Nathan Mackinnon dokázal však rychle odpovědět krásnou střelou nad rameno Petra Mrázka. (foto: Brian Babineau)

Tyson Barrie poslal Avs do vedení po parádní kličce, kdy doslova "vykoupal" Mrázka. (foto: Brian Babineau)

V první přestávce sledovali fanoušci hudební představení kapely The Fray. (foto: Brian Babineau)

Gustav Nyquist vyrovnal stav utkání na začátku třetí třetiny díky nečekané střele z otočky, která zaskočila Varlamova. (foto: Michael Martin)

Justin Abdelkader obrátil stav zápasu ve prospěch Detroitu. (foto: Brian Babineau)

S odpovědí bleskurychle přispěchal Alex Tanguay, který srovnal na 3:3. (foto: Brian Babineau)

Žádné prodloužení se nekoná - Brad Richards právě rozhodl v čase 59:00. (foto: Doug Pensinger)

Darren Helm pojistil vítězství Detroitu střelou do prázdné branky. (foto: Justin Edmonds)

Barrie a spol. gratulují svému soupeři k vítězství. (foto: Dave Sanford)